O nas

Akademia Matmosfera to już ponad 10 lat doświadczenia w organizowaniu zajęć dla dzieci. Wspólnie tworzymy „Akademię Możliwości i Większych Szans” dla dzieci.


Pokazujemy dzieciom zupełnie inną stronę edukacji - uczymy, motywujemy i przekazujemy wyjątkowe wartości. Wcześniej Akademia Rozwiń Skrzydła, a obecnie Matmosfera oferuje niesamowite warsztaty matematyczne, na których uczymy się przez specjalnie zaprojektowane do tego gry i zabawy.

Twórcami Akademii oraz programu zajęć są Beata Szulc oraz Dariusz Szulc. Z połączenia wykształcenia pedagogicznego, pasji do przekazywania wiedzy, wieloletniego doświadczenia pracy trenerskiej oraz kreatywności, powstał program zajęć, który sprawia, że dzieci uczą się skuteczniej i chętniej. Organizujemy zajęcia pozalekcyjne wspomagające zarówno rozwój intelektualny naszych uczniów, jak i naukę konkretnych przedmiotów. Opracowaliśmy nasze autorskie systemy prowadzenia zajęć "Nauka przez Zabawę" oraz "3 kroki do przodu", wykorzystując Techniki Skutecznego Uczenia się oraz Techniki Motywacyjne - zwiększając umiejętność przyswajania wiedzy oraz pewność siebie i własnych możliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opisem poszczególnych programów edukacyjnych i warsztatów.


My nie tylko uzupełniamy wiedzę - my przede wszystkim ją tworzymy.

W Matmosferze proponujemy odrębne zajęcia dopasowane do każdej grupy wiekowej - od klasy III do VIII. W ciągu roku szkolnego realizujemy program zgodny z podstawą programową MEN z rozszerzeniem wiedzy dla każdej grupy wiekowej.

Nasze warsztaty matematyczne połączone są z wciągającą, caloroczną grą matematyczno-strategiczną.

To sprawia, że nasi uczniowie są zachwyceni zajęciami, mają ogromną motywację, a wtedy nauka staje się o wiele łatwiejsza. Gra jest zaprojektowana tak, że każde zajęcia stanowią ważną część rozgrywki i tak przez cały rok szkolny. Dodatkowo gra rozwija zdolności matematyczne, myślenie strategiczne i przedsiębiorczość. Oprócz gry całorocznej, która towarzyszy nam na każdych zajęciach, na naszych warsztatach obecnych jest wiele gier matematycznych, dzięki którym uczymy praktycznie każdego tematu. Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia oraz śledzenia naszego FanPage'a na Facebooku. Będzie działo się dużo, a pomysłów mamy jeszcze więcej :)