SKLEP W MATMOSFERZE

GRY I MATERIAŁY EDUKACYJNE

Jeżeli chcesz zamówić nasze produkty, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego w zakładce "kontakt".

Książka "CZYTAM I ROZUMIEM"

Cena: 39,99 zł
Książka CZYTAM I ROZUMIEM przeznaczona do treningu czytania ze zrozumieniem w formie zabawy.
Wyjątkowy trening czytania ze zrozumieniem, połączony ze świetną zabawą. 30 wyjątkowych tekstów wraz z kompletami pytań oraz Mega-Hasło, które można rozszyfrować tylko dzięki ustaleniu poprawnych odpowiedzi na pytania.
☑ 30 kart - 60 stron
☑ 90 pytań
☑ Mega-Hasło do rozszyfrowania
☑ format A4

Książka "CZYTAM I ROZUMIEM + MATEMATYKA"

Cena: 39,99 zł
Książka CZYTAM I ROZUMIEM przeznaczona do treningu czytania ze zrozumieniem oraz czytania treści matematycznych w formie zabawy.
Wyjątkowy trening czytania ze zrozumieniem, w tym również treści matematycznych, połączony ze świetną zabawą. 30 wyjątkowych tekstów wraz z kompletami pytań oraz Mega-Hasło, które można rozszyfrować tylko dzięki ustaleniu poprawnych odpowiedzi na pytania.
☑ 30 kart - 60 stron
☑ 90 pytań
☑ Mega-Hasło do rozszyfrowania
☑ format A4

Książka "CZYTAM I ROZUMIEM + ORTOGRAFIA"

Cena: 39,99 zł
Książka CZYTAM I ROZUMIEM + ORTOGRAFIA przeznaczona do treningu czytania ze zrozumieniem wzbogacona o ćwiczenia ortograficzne w formie zabawy.
Wyjątkowy trening czytania ze zrozumieniem połączony ze świetną zabawą. 30 wyjątkowych tekstów wraz z kompletami pytań oraz Mega-Hasło, które można rozszyfrować tylko dzięki ustaleniu poprawnych odpowiedzi na pytania.
☑ 30 kart - 60 stron
☑ 90 pytań
☑ Mega-Hasło do rozszyfrowania
☑ format A4

Książka "30 PRZYGÓD Z CZYTANIEM"

Cena: 39,99 zł
Książka CZYTAM I ROZUMIEM 30 PRZYGÓD Z CZYTANIEM przeznaczona do treningu czytania ze zrozumieniem i koncentracji.
30 niesamowitych, wyjątkowych misji, w trakcie których będziemy trenować czytanie na 30 różnych sposobów. Czy twojemu dziecku uda się rozszyfrować Mega-Hasło?
☑ 30 dni łamigłówek, zagadek, kolorowanek i zadań
☑ atrakcyjna forma treningu czytania ze zrozumieniem
☑ skuteczna forma ćwiczenia koncentracji
☑ Mega-Hasło do rozszyfrowania
☑ format A4

Gra edukacyjna"QUACKAGE"

Cena: 69,99 zł
Wyjątkowa gra edukacyjna, dzięki której dzieci trenują myślenie przestrzenne oraz geometrię.
Ta piękna i ekscytująca gra planszowa zachęca dzieci do układania różnych przedmiotów w walizkach, aby efektywnie wykorzystać ich przestrzeń i pomieścić jak najwięcej. Ta aktywność pomaga skutecznie rozwijać myślenie przestrzenne.
Wśród typowych „turystycznych” rzeczy dzieci znajdują niezwykłe przedmioty, takie jak kot, brzoza lub czapka magika.
Dzięki temu proces pakowania jest zarówno pożyteczny dla wiedzy, jak i zabawny!
Gra posiada trzy wersje zasad i dwa poziomy trudności
Wiek graczy: 4+ lat
Liczba graczy: 2-5

Gra edukacyjna"NUMBERLOOR"

Cena: 69,99 zł
Trudno będzie oderwać dzieci od tej gry, nawet na smaczną przekąskę. A ty już wkrótce odkryjesz, że nauczyli się sprawnie dodawać i odejmować w pamięci.
Witamy w magicznym domu, którego mieszkańcami są: wróżka o gwiaździstych oczach, urocza księżniczka, ciekawe żyrafy i inne magiczne postacie. Każdy mieszkaniec zajmuje swoją podłogę i używa dużego balonu na gorące powietrze zamiast windy. Gracze będą używać tego balonu do przemieszczania się z podłogi na podłogę, w trakcie gry.
Podczas ekscytującej podróży gracze uczą się dodawać i odejmować w pamięci oraz opanowują dodawanie i odejmowanie w dziesiątkach.
Wiek graczy: 4+ lat
Liczba graczy: 2-5

Gra edukacyjna"MULTIMANY"

Cena: 69,99 zł
Ekscytująca i wesoła gra oparta na unikalnej metodzie uczenia się tabliczki mnożenia.
Dzieci uczą się mnożenia liczb od 1 do 5 bez nudnych ćwiczeń. Gra oparta jest na unikalnej metodzie, która pomaga dzieciom zobaczyć mnożenie na własne oczy, a nawet trzymać je w rękach.
Zestaw zawiera karty ze zdjęciami domów, których okna są wycięte. Umieść kartę z dwoma oknami na innej karcie z trzema oknami i uzyskaj dom z sześcioma oknami: 2×3 = 6.
Wiek graczy: 5+ lat
Liczba graczy: 2-5

Gra edukacyjna"HURRICOUNT"

Cena: 49,99 zł
Najlepszy trening sprawnego liczenia w pamięci.
HurriCount to ekscytująca gra planszowa dla dzieci w wieku 6 lat i starszych. Nauka liczenia, dodawania i porównywania liczb stała się tak łatwa jak jeden-dwa-trzy!
Pierwsza osoba, która policzy wszystkie jeże i ptaki na kartach, krzyczy „Mam!” I zbiera żniwa! Ten wyjątkowo kreatywny zestaw kart z urzekającymi obrazkami zwierząt, zapakowanymi w małe pudełko, daje całej rodzinie świetną okazję do zabawy podczas odkrywania Podstawowej Matematyki.
Wiek graczy: 6+ lat
Liczba graczy: 2-5

Gra edukacyjna"MULTIBLOOM"

Cena: 69,99 zł
Multibloom, poprzez zabawę, pomaga w opanowania pełnej tabliczki mnożenia. Nie ma żadnych nudnych ćwiczeń! Tylko gra i zabawa.
Grając w tę grę, dzieci będą bardzo zajęte wszelkiego rodzaju zabawami: sadzeniem kwiatów na rabatach, wyrywaniem ich w razie potrzeby, a także organizowaniem niespodzianek (zarówno przyjemnych, jak i nie) dla swoich przeciwników. Ale głównym celem graczy jest prawidłowe wykonanie zamówień poprzez “wyprodukowanie” dokładnej liczby kwiatów wymaganych przez ich klientów.
W trakcie gry dzieci uczą się w praktyce, że aby zrealizować zamówienie 18 kwiatów, powinny wyhodować 3 kwietniki po 6 kwiatów. Takie wizualne przykłady na długo zapadną im w pamięć.
Wiek graczy: 7+ lat
Liczba graczy: 2-5

Gra edukacyjna"GOPHERS'MAZE"

Cena: 94,99 zł
Gophers ‘Maze to fascynująca gra matematyczna z oryginalną planszą w postaci książki.
Unikalna i “wielopoziomowa” gra matematyczno – wyścigowa. Gracze zbierają zapasy i przechodzą z jednego pola na drugie poprzez specjalne tajne przejścia. Ta gra jest niewiarygodnie fascynująca i zaskakująca.
W trakcie gry, susły starają się zbierać jak najwięcej orzechów, truskawek i nasion. Czołgają się w korytarzach i czasami dostają się do tajnych przejść, gdzie znajdują nowe tunele!
Wiek graczy: 5+ lat
Liczba graczy: 2-5

Gra edukacyjna"FRUI10"

Cena: 49,99 zł
Wyjaśnienie zasad Frui10 zajmuje mniej niż minutę. Mimo prostego mechanizmu, liczba fanów tej gry rośnie z każdym dniem. Świetna zabawa oraz rewelacyjny trening podstaw matematyki.
Ta gra ma na celu rozwinięcie umiejętności szybkiego i sprawnego dodawania, czujności i koncentracji. Gra oferuje kilka wersji zasad, które mogą być łatwe lub znacznie trudniejsze.
Wiek graczy: 6+ lat
Liczba graczy: 2-5

Gra edukacyjna"CHRONOFLIGHT"

Cena: 94,99 zł
Ekscytująca gra planszowa, która zapozna dzieci ze skomplikowanymi pojęciami czasu i zegara.
Percepcja czasu jest trudną umiejętnością, której pełne rozwinięcie u dzieci zajmuje wiele miesięcy.
– Co to jest pół godziny?
– Czy pięć minut to dużo?
– Dlaczego godzina jest podzielona na 60 minut?
Wszystkie te pytania wymagają zrozumienia i nawyku korelowania ruchów wskazówek zegara z przepływem dnia i nocy. Gra Chronoflight pomoże dzieciom ustalić czas na tarczy zegara, ustalić związek między „godzinami” a „minutami” oraz poznać pojęcia czasu i czasu trwania czynności.
Wiek graczy: 6+ lat
Liczba graczy: 2-5

Gra edukacyjna"SPLITTISSIMO"

Cena: 69,99 zł
Gra Splittissimo – Najprzyjemniejsza i najskuteczniejsza lekcja o ułamkach.
Ta gra sprawi, że będziesz miał pełne ręce roboty, ponieważ będziesz pracować dla słynnej i szanowanej włoskiej pizzerii o nazwie Splittissimo.
Jego wybredni klienci uwielbiają zamawiać pizzę w kawałkach. Grając w tę grę, staniesz się ekspertem w dziedzinie ułamków, staniesz się niezrównanym mistrzem ułamkowej pizzy.
Wiek graczy: 6+ lat
Liczba graczy: 2-5