KURS SUPER-UCZEŃ

Seria niesamowitych zajęć, których absolutną podstawą jest trening czytania ze zrozumieniem, trening wystąpień publicznych oraz edukacja finansowa.

Zajęcia nie tylko pomagają osiągać sukcesy w szkole, ale też stanowią milowy krok w rozwoju osobowości młodych osób. Umiejętność czytania ze zrozumieniem, poprawnej analizy treści czy wykonania udanej i błyskotliwej prezentacji, sprawią, że dziecko nabierze dużej pewności siebie. To niezmiernie ważne, bo pewność siebie sprawia, że "żadne drzwi nie są zamknięte".

Najważniejszym elementem zajęć jest trening Czytania ze Zrozumieniem (w tym treści matematycznych) oraz trening Wystąpień Publicznych. Trening czytania odbywa się poprzez aktywną pracę z tekstem, polegającą na szukaniu informacji, wyciąganiu wniosków oraz analizą tekstu. Każdorazowo, trening zakończony jest badaniem stopnia zrozumienia czytanego tekstu. Istotnym elementem kursu Super-Uczeń jest trening autoprezentacji i wystąpień publicznych, który buduje pewność siebie i przebojowość naszych uczniów. Nasi uczniowie będą mieli okazję występować z udziałem mikrofonu oraz przed kamerą. Będą również uczyć się jak przygotować swoje wystąpienie i poradzić sobie ze stresem. Jesteśmy przekonani, że umiejętność prezentowania siebie oraz swojej wiedzy, będzie niebawem (o ile już nie jest) kluczową umiejętnością dla osiągnięcia wybranych celów i realizacji planów.
Na uwagę zasługują również inne elementy kursu, od podstaw opracowane przez nas i dostępne tylko u nas, takie jak program Analizuję-Notuję-Rozumiem lub Edukacja Finansowa dla Dzieci + "Przedsiębiorczość Młodości".

Program kursu

☑ Trening "Czytam i rozumiem" - czytanie ze zrozumieniem i praca z tekstem.
☑ Trening "Czytanie treści matematycznych" - analiza treści matematycznych, szukanie i wykorzystywanie informacji matematycznych.
☑ Regularne pomiary stopnia zrozumienia czytanego tekstu oraz pomiary prędkości czytania.
☑ Trening wystąpień publicznych i autoprezentacja - trening prezentowania siebie, swojej pracy i wiedzy, wystąpienia publiczne z udziałem kamery i mikrofonu.
☑ Edukacja Finansowa dla Dzieci + "Przedsiębiorczość Młodości" - opracowany przez nas, program edukacji finansowej dla dzieci i młodzieży z elementami przedsiębiorczości.
☑ Program Analizuję-Notuję-Rozumiem - trening robienia skutecznych notatek, jako wsparcia w uczeniu się.
☑ Techniki Skutecznego Uczenia się i Zapamiętywania

Dodatkowe informacje

☑ Zakres wieku: 9-12 lat
☑ Jak wyglądają zajęcia?
☑ Zajęcia organizowane są w grupach 6-10 osobowych.


Uczniowie otrzymują materiały od trenera. Zajęcia są tak zaprojektowane, żeby każdy uczeń brał w nich aktywny udział, a przez to, że ćwiczenia są atrakcyjne i interesujące - uczniowie bardzo chętnie je realizują.

Każda godzina zajęć przepełniona jest pozytywną energią oraz solidną dawką przydatnych umiejętności :)


Cennik zajęć: 30 zł/ 60 minut
Płatność za zajęcia: - za miesiąc z góry