WARSZTATY MATEMATYCZNE

Nauka matematyki przez zabawę + metoda "3 kroki do przodu"

Metoda "3 kroki do przodu" polega na realizacji programu nauczania w szkole podstawowej z wyprzedzeniem. To znacznie ułatwia naszym uczniom pozyskiwanie wiedzy oraz umiejętności matematycznych w szkole i zwieksza ich pewność siebie. Ostatnie lata pokazały, że nasz projekt odniósł ogromny sukces.

Materiał zajęć wykracza poza aktualny program szkolny dziecka, dając mu niesamowite narzędzie do ręki, jakimi jest ponadprzeciętna wiedza oraz przygotowanie do lekcji, które nadejdą w niedalekiej przyszłości.

Nauka matematyki i wiele więcej

Na zajęciach korzystamy z licznych, opracowanych przez nas gier i zabaw. Dodatkowo, przez cały rok szkolny towarzyszy nam wciągająca gra strategiczno-matematyczna. Oprócz wiedzy matematycznej, gracze będą trenować umiejętności z zakresu szacowania, kreatywności, planowania finansowego oraz myślenia strategicznego.

Dodatkowym, bardzo ważnym elementem zajęć jest "Edukacja Finansowa". Nasi uczniowie, ucząc się matematyki, pozyskują wiedzę z dziedziny finansów, bankowości oraz przedsiębiorczości. Gra Metropoly również pozwala trenować wiele elementów inteligencji i wiedzy finansowej. Oferujemy również zajęcia dla małych grupy oraz spotkania indywidualne. Zapoznaj się ze szczegółami oferty poniżej: